Kariyer 18 EYLÜL 2012 / 13:24

Luis Alvarez BT Global Services CEO'su oldu

Yaklaşık üç yıl süresince BT Global Services’in CEO’luğunu yaptıktan sonra ABD’ye dönme kararı alan Jeff Kelly’den görevi devralan Luis Alvarez, 1 Ekim 2012 tarihinden itibaren göreve başlayacak. Arvarez, en son BT Global Services Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika Başkanlığı görevi olmak üzere BT’de 12 yıl boyunca çeşitli görevlerde bulundu. Alvarez, büyük bir küresel deneyim ve bilgi birikimini de birlikte getirecek.

BT Global Services, görevi devreden Kelly’nin liderliğinde yönetimli ağ BT hizmetlerinin dünyanın dört bir yanındaki küresel kurumlara ve hükümetlere sağlanmasında liderlik etti. Şirketin finansal performansı bu dönemde önemli bir iyileşme gösterdi ve risk profili ve teslimat gücü değişim geçirdi.

Kelly ABD’ye döndüğünde, yarı zamanlı olarak ABD’de BT için kıdemli idari danışman olarak BT ekibinin bir parçası olmaya devam edecek. ABD pazarındaki yüksek deneyimi ve önemli müşterilerle olan ilişkileri sayesinde bu bölgede şirketin başarılı olmasına katkıda bulunmak üzere bir ekip kurulmasına yardımcı olacak.

BT Global Services yeni CEO’su Luis Alvarez konuya ilişkin olarak şöyle konuştu:

“BT Global Services konusunda son derece heyecanlıyım ve pazarda bizim için harika fırsatlar görüyorum. Müşterilerimizin ne istediği konusunda iyi bir anlayışa sahibim ve daha iyi ve daha etkili bir şirket oluşturmamız için neler yapmamız gerektiğini de biliyorum. Küresel ekonomi hızlı bir değişim sürecinde ve BT Global Services ekibi bu belirsizlikler ve fırsatlar dönemi boyunca şirketleri destekleyebilecek konumda. İngiltere’de güçlü bir şirketimiz ve önemli ekonomilerde olgunlaşmış operasyonlarımız var ve dünyanın en hızlı büyüyen bölgelerinde varlığımızı arttırıyoruz. Bu güçlü temeller üzerine başarımızı inşa edeceğiz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun