Kariyer 16 AĞUSTOS 2010 / 14:51

Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azerbaycan Ülke Müdürü oldu

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.


Alcatel-Lucent Teletaş'ın yönetim kadrosunda yeni bir atama yaşandı. Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.

1996 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Levent Özbilgin, 1998 yılında George Washington University'de İşletme Yüksek Lisans (MBA) programını tamamladı. Kariyerine yüksek lisans programı sırasında SOTAS (Subex) şirketinde 5 yıl süresince Fraud Management ve Revenue Assurance alanlarında ürün yöneticiliği yaparak başlayan Özbilgin, ECtel şirketindeki Fraud Management ve Yasal Takip konularında danışmanlık deneyiminin ardından 2004 yılında Telenity'ye katıldı. Telenity'de Global Ürün Geliştirme ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Özbilgin, son olarak Atos Origin şirketinde Vodafone Türkiye'den Sorumlu Müşteri Operasyonları Yöneticiliği görevini yürütüyordu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun