Kariyer 20 HAZİRAN 2012 / 11:54

Lenovo KOBİ'lere iş fırsatlarını anlatacak

Lenovo KOBİ'lere iş fırsatlarını anlatacak

Lenovo, üzerinde çalıştığı yeni projeyle KOBİ'leri dijital dünyadaki fırsatlar hakkında bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi amaçlıyor.Birçok ilde gerçekleşecek “Lenovo ile KOBİ’lerde dijital dönüşüm projesi” kapsamında gidilen illerdeki ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği yapılarak konusunda uzmanlarla KOBİ’lere dijital dünya ve bu dünya üzerindeki iş fırsatları anlatılacak.

Konuya değinen Lenovo Türkiye Pazarlama Müdürü Aysun Karabıyık, kurumların teknoloji çağına uyum sağlayarak kendinilerini yenilemeleri ve geliştirmeleri gerektiğini söyledi. Karabıyık, Haziran ayında başladıkları proje kapsamında hedeflerinin KOBİ'leri bu konuda aydınlatmak ve kalkınmalarına yardımcı olmak olduğunun altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun