Kariyer 02 EYLÜL 2015 / 09:58

kliksa.com’da görev değişikliği

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com’un Finans Direktörlüğü (CFO) görevine Doğan Okur getirildi.Uzun yıllar ulusal ve uluslararası markalarda yönetici pozisyonlarında çalışan ve geniş e-ticaret sektör deneyimine sahip Okur, kliksa.com’un finansal konularının ve finansla ilgili tüm organizasyonunun işleyişinden sorumlu olacak.

1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayan Doğan Okur, mezun olduktan sonra PricewaterhouseCoopers’ta son görevi Kıdemli Denetim Müdürlüğü olmak üzere 1998-2012 yılları arasında görev yaptı.

PricewaterhouseCoopers’ta çalıştığı dönemde, Doğuş Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. 2012-2014 yılları arasında Doğan Online’da Grup Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TÜSİAD) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Çalışma Grubu üyesi olan Okur, Doğan Online’da çalıştığı dönemde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesinin sahibi oldu. 2014-2015 yılları arasında Aslanoba Grup’ta Finans Direktörü olarak çalışan Okur, 2015 yılında Kliksa İç ve Dış Tic. A.Ş.’ye Finans Direktörü olarak geçti.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun