Kariyer 25 KASIM 2011 / 16:48

Kimileri telefonda sever!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, ADhere Reklamcılık Günleri'nde reklamcılık sektörünün duayenleri ile reklamcılığa ilgi duyan üniversite öğrencilerini 2-3-4 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü'nde buluşturuyor.“Kimileri telefonda sever!” sloganıyla yapılacak etkinlikte Türkiye'nin dört bir tarafından gelecek olan 100'e yakın üniversite öğrencisi yapılacak olan seminerlere ve workshoplara katılma imkanı bulacak. Değişen ve gelişen iş dünyasında önemi giderek artan reklamcılık sektörünü detaylı inceleme altına alacak olan etkinlikte reklamcılığın renkli dünyası ve püf noktaları anlatılacak.

Etkinliğin ilk gününde “Kimileri klasik sever” sloganıyla reklamcılığın temelleri, ikinci gününde “Kimileri izlemeyi sever” sloganıyla geleneksel reklamcılık, üçüncü gününde ise “Kimileri CAM’de sever” sloganıyla dijital reklamcılık konuları işlenecek.

TTNet’in gün sponsoru olacağı etkinliğe Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı Genel Müdürü Ayşegül Molu, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Dekanı Prof. Dr. Haluk Gürgen, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi Başkan Yardımıcısı Yelda Aktuna, Youth Rebuplic Kurucu Ortağı -CEO’su Serhat Gürcü, Mobilera Holding Kurucu Ortağı-Pazarlamadan Sorumlu Başkan yardımcısı Arda Kertmelioğlu ve reklamcılık alanında uzman daha birçok kişi konuşmacı olarak katılacak.

Katılım ücretinin bir gün için 25 lira olduğu etkinlikte sertifika kazanabilmek için en az iki gün etkinliğe katılım göstermek gerekiyor. Detaylı bilgi için www.buik.boun.edu.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun