Kariyer 20 NİSAN 2015 / 13:43

iyzico'ya Paypal'dan iki yeni transfer

iyzico, ödeme sistemleri alanındaki uzman kadrosunu PayPal’dan iki yeni transferle daha da güçlendirdi. Şirketin COO pozisyonuna sektörün deneyimli isimlerinden Orkun Saitoğlu’nu getirirken, Key Account Manager pozisyonuna ise Haktan Ömaçer’i atadı.


2001 yılından beri Fransa’da yaşayan ve PayPal’da Doğu Avrupa ve Orta Doğu satış öncesi ve entegrasyon takım lideri olarak rol aldıktan sonra EMEA bölgesinde startuplarla ilişkileri yöneten Orkun Saitoğlu’nu COO pozisyonuna getiren iyzico, yine PayPal ekibinden Haktan Ömaçer’i Key Account Manager olarak ekibine dahil etti. Sektörün başarılı ve deneyimli bu iki ismiyle birlikte kadrosunu daha da güçlendiren iyzico, 2015 yılındaki agresif büyüme stratejisini destekleyen yeni hamlelerini de yapmış oldu.

iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu, “iyzico’nun ödeme sistemleri alanındaki liderlik yürüyüşüne, bu önemli transferlerimiz eminim ki daha da güç katacak. Bu alanda milli takım olma mottosuyla yola koyulduk ve sektörün en iyilerini tek bir çatı altında, iyzico bünyesinde topluyoruz. İnanıyorum ki iyzico’nun vizyonu doğrultusunda, yeni gelen arkadaşlarımızın da katkısı ile hedeflerimizi birer birer gerçekleştireceğiz.” dedi.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun