Kariyer 19 EKİM 2015 / 13:27

iyzico iki yeni transfer ile gücünü arttırıyor

​Iyzico, ödeme sistemleri alanındaki deneyimli kadrosunu Yandex ve Bankalararası Kart Merkezi’nden yaptığı iki yeni transfer ile daha da büyütüyor.

Yakın dönemde yaptığı şirket satın alması, içinde IFC’nin de yer aldığı 16 milyon TL’yi aşan yatırım ve Paypal gibi global şirketlerden yaptığı gözde transferlerle dikkat çeken iyzico, Yandex Türkiye’den transfer ettiği ve Pazarlama Müdürü olarak atamasını yaptığı Çağdaş Önen ile BKM’den Ürün Müdürü olarak kadrosuna kattığı Emre Talay’la ekibini daha da güçlendirdi.
 
BBDO Worldwide bünyesinde başladığı kariyerine bilişim sektöründe pazarlama yöneticisi olarak devam eden Çağdaş Önen, son olarak Yandex Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu. Önen, Yandex’in marka bilinirliğinin ve pazar payının artırılması alanındaki önemli çalışmalarda da aktif rol üstlendi. iyzico’ya BKM’den Ürün Müdürü olarak katılan Emre Talay ise Yemeksepeti’nin de aralarında olduğu farklı şirketlerde İş Geliştirme Yöneticisi olarak başarıyla görev yaptı.
 
iyzico’nun deneyimli ve başarılı bu iki isimle kadrosunu daha da güçlendirmesi kapsamında görüşlerini paylaşan şirket CEO’su Barbaros Özbugutu, “iyzico ödeme sistemleri alanında Türkiye’de ve dünyada ses getiren işler yapmayı sürdürüyor. iyzico’nun başarısında kuşkusuz ki alanının en deneyimli uzmanlarından ve yetenekli gençlerden oluşan ekibinin büyük etkisi var. Daha önce de açıkladığımız gibi ödeme sistemleri alanındaki liderlik yürüyüşümüz gücünü artıran kadromuzla daha da hızlı olacak.” dedi. 
ETİKETLER : Iyzico IFC Paypall Yandex
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun