Kariyer 12 EYLÜL 2008 / 07:00

İş zekâsı ve yarına dönüşüm SAS Forum’da

Dünyada İş Zekâsı konusunda en büyük etkinlik olarak tanımlanan SAS Forum’un bu yılki ayağı 6 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Dünyada İş Zekâsı konusunda en büyük etkinlik olarak tanımlanan SAS Forum’un bu yılki ayağı 6 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.


“Yarına Dönüşüm” sloganıyla Yeşilköy, WOW Convention Center’da düzenlenecek olan SAS Forum Türkiye 2008,kurumlarını İş Zêkası çözümleriyle geleceğe güvenle taşımak isteyen yöneticileri Türkiye’nin en başarılı projeleri ve dünyaca ünlü uzmanlar ile buluşturacak.  


SAS Forum Türkiye 2008’de dünyanın en saygın stratejistlerinden Gary Cokins ana konuşmacı olarak yer alacak. Etkinliğin açılış konuşmasını, SAS Organizasyonel Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jost Dörken yapacak. Ayrıca SAS Kıdemli Başkan Yardımcısı Allen Russel, SAS Finansal Hizmetler Başkan Yardımcısı Mark Moorman ve SAS Pazarlama Otomasyonu Program Yöneticisi Neil Hayward da SAS Forum kapsamında birer konuşma yapacaklar.  


Etkinliğe katılacak olan Eureko Sigorta, Fiba Sigorta, Garanti Teknoloji, Koç Allianz, TEB ve Yapı Kredi Bankası gibi şirketlerin üst düzey yöneticileri düzenlenecek paralel oturumlarda, gerçekleştirdikleri başarılı İş Zêkası projeleri ve bu sayede elde ettikleri somut faydalar hakkında bilgi verecekler. SAS Forum Türkiye 2008 kapsamında gerçekleştirilecek panelde de, sektörün önde gelen şirketlerinin temsilcileri, Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğünde “İş Zêkası ve Yarına Dönüşüm”ü tartışacaklar.  


SAS Forum her yıl farklı bir ülkede, farklı bir konseptle  üst düzey yöneticileri bir araya getiriyor. Uluslararası etkinliğin yanı sıra, ülkeler bazında yerel olarak da gerçekleştirilen SAS Forum, Türkiye’de ilk olarak 1 Kasım 2007’de düzenlenmişti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun