Kariyer 10 OCAK 2013 / 14:52

Intellica Ürün Müdürü Murat Soysal oldu

Intellica Ürün Müdürü Murat Soysal oldu

İş zekâsı alanında faaliyet gösteren Intellica, yeni yılla birlikte Murat Soysal'ın kadroya katıldığını duyurdu.Geçtiğimiz 10 yıldır TÜBİTAK bünyesinde araştırma ve geliştirme çalışmalarını yürüten ve proje yöneticiliği görevini sürdüren Murat Soysal, 1 Ocak tarihi itibarıyla Intellica ürün müdürü olarak göreve başladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, bilgisayar ağları trafik analizi alanında Ar-Ge çalışmaları bulunan Soysal, Avrupa Birliği, NATO ve TÜBİTAK destekli projelerde çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu.

Intellica Genel Müdürü Okan Karaduman, konuşmasında Intellica’nın uzman kadrosunu geliştirmeye devam edeceğini vurgulayarak sözleri şu şekilde sürdürdü:
“Intellica olarak geliştirdiğimiz yenilikçi model ile şirketlerin elinde bulunan ve hızla büyüyen veriyi güvenilir bilgiye dönüştürüyor ve hedeflerine ulaşmalarını destekliyoruz. Çalışan kadromuz en önemli kaynaklarımız arasında yer alıyor. 40’ı aşkın birbirinden tecrübeli çalışanımız var. Son olarak Intellica ailesine ürün müdürü olarak katılan Murat Soysal’ın da görevini başarıyla yapacağına inanıyorum. Soysal, alanında uzman, geçmişte başarılı projelere imza atmış bir arkadaşımız. Hedefimiz kendini sürekli geliştiren, fark yaratmaya odaklı bir ekip oluşturabilmek.”

Murat Soysal'ı tanıyalım

1980 yılında doğan Murat Soysal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde Lisans ve Lisansüstü eğitimini tamamladı. İş hayatına TÜBİTAK’da ağ yöneticisi olarak başlayan Soysal, ağ güvenliği uzmanı, iş paketi lideri, proje koordinatörü ve proje direktörü gibi farklı görevler üstlendi. Görev aldığı alanlarda 20’ye yakın yayını bulunan Soysal, görev aldığı projeler kapsamında Güney Kafkas ve Doğu Avrupa ülkeleri ile işbirliği faaliyetlerini yürüttü.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun