Kariyer 08 MAYIS 2012 / 14:04

Intel Türkiye Pazarlama Müdürlüğü'ne Emre Başkaya getirildi

Önce dönemde Intel Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Emre Başkaya, Intel Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. 2008 yılında Intel ailesine katılan Emre Başkaya, o tarihten bu yana Intel’in Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’ndeki dijital pazarlama faaliyetlerini ve markanın bu bölgedeki dijital ve sosyal medya stratejisini yönetti. İyi derecede İngilizce bilen Başkaya, bundan böyle şirketin Türkiye çapında doğrudan ve iş ortakları kanalıyla pazarlama çalışmalarını yürütecek.

Emre Başkaya, şirketin satın alma ve iletişim kanallarının tüm seviyelerinde pazarlama faaliyetlerinin entegrasyonundan, ürün tanıtımları ve pazarlama stratejilerini desteklemek üzere programlar yaratılmasından, markanın kamuoyundaki algısını güçlendirmeye yönelik çalışmalardan, şirketin çizgi üstü ve çizgi altı iletişim araçlarından ve medya satın almasından sorumlu olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun