Kariyer 13 ŞUBAT 2009 / 09:19

İnsana Saygı Ödülleri verildi

İnsana Saygı Ödülleri sekizinci kez sahipleriyle buluştu.

İnsana Saygı Ödülleri sekizinci kez sahipleriyle buluştu.


Kariyer.net tarafından verilen 8. İnsana Saygı Ödülleri, 14. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. 33 farklı sektörden toplam 82 şirkete verilen İnsana Saygı Ödülleri ile insan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaların öne çıkarılması hedefleniyor.


Ödüller, Kariyer.net’te ilan yayınlayan şirketlerin bu ilanlara yapılan başvuranları cevaplama oranlarına göre veriliyor. Ayrıca 2008 yılında en çok istihdam yapan ve en çok başvuru alan şirketler de ödüllendirildi. Ödül töreninde aynı zamanda çevrimiçi olarak yayınlanan ilanlarda yenilikçilik ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla adayların seçtiği 'En İyi Tasarımlı İlan Ödülleri' de sahiplerini buldu.


Ödül Kazanan Firmalar:


Ambalaj; Korozo AmbalajBankacılık; Albaraka Türk Katılım Bankası, Garanti Bankası ve Yapı ve Kredi BankasıBilişim; EES, Koç Bilgi Grubu ve NetsisÇağrı merkezi hizmetleri; Global BilgiDayanıklı tüketim; BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Eğitim ve kurs; Bilge Adam Bilgi Teknolojileri AkademisiElektrik elektronik; Karel Elektronik ve Sony EurasiaEnerji; İpragaz ve Enerjisa Enerji ÜretimGıda; Erikli Su ve Meşrubat, Global Gıda ve MAY Agro Tohumculuk Güvenlik; Tepe Savunma ve Güvenlik SistemleriHızlı tüketim; BAT-British American Tobacco, Frito-Lay ve Nestle Türkiye GıdaHizmet; Turkish Do&Co İkram Hizmetleri ve AFM SinemalarıHolding; Aras Holding, Termikel Madeni Eşya, Yeşilova Şirketler Grubu/(OVAAKÇA), Hedef Alliance Holding, Metis İnşaat ve Ticaret ve Coşkunöz HoldingİK danışmanlık; Metropol İnsan Kaynaklarıİlaç; Bilim İlaç ve Roche İnşaat; Ağaoglu Şirketler Grubu, Çimtas, Renaissance Construction, Dumankaya İnşaat ve Limak İnşaat Sanayi ve TicaretKimya; Akzo Nobel Boya Sanayi ve Ticaret, Belgin Madeni Yağlar ve JohnsonDiverseyKozmetik; AVON Kozmetik ÜrünleriKuyumculuk; Atasay KuyumculukLojistik; CEVA Logistics ve TNT ExpressMağazacılık; Damat-Tween-ADV, Park Bravo Group ve SHAYAMedya; Ciner Yayın Holding Optik; Atasun OptikOtomotiv; Aktas Group, Bosch ve Honda TürkiyePerakende; Migros Türk, Vatan Bilgisayar ve WatsonsPetrol; Total Oil Türkiye Sağlık; Anadolu Sağlık Merkezi-Johns Hopkins ve Meditera Sigortacılık; Allianz Sigorta, Zurich Sigorta, Işık Sigorta ile Fortis Emeklilik ve Hayat.Tekstil; BOSSA Ticaret ve Sanayi İşletmeleri, Gülsan Group ve Mavi JeansTelekom; Telpa TelekomTurizm; Alarko Turizm Grubu, ETS Ersoy Turistlik Servisleri, Gürok Turizm ve Madencilik, Rixos Hotels - Sembol ve Sports InternationalÜretim ve endüstriyel ürünler; Pilsa Plastik Sanayi, Presmetal ve DemirDöküm


2008 yılında en çok başvuru alan firmalar:


Yıldız HoldingTEB - Türk Ekonomi BankasıHSBC Bank


2008 yılında en çok istihdam yaratan firmalar:


Metropol İnsan KaynaklarıBoschTurkcell ve Grup Şirketleri


En iyi tasarımlı ilan ödüllerinin sahipleri ise şu şekilde sıralandı:


ALFEMO Yatpa Dayanıklı Tüketim MallarıAVİVASA Hayat ve Emeklilik Çalık Holding

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun