Kariyer 17 MART 2009 / 13:07

İnsan kaynakları 2.0: ProCV

İş ağı platformu Pronected, yeni ProCV uygulamasıyla İnsan Kaynakları 2.0 anlayışını Türkiye’ye getiriyor.

İş ağı platformu Pronected, yeni ProCV uygulamasıyla İnsan Kaynakları 2.0 anlayışını Türkiye’ye getiriyor.


Pronected çatısı altında yer alan ProCV ile bireylere kendi uzmanlık ve ilgi alanlarını interaktif bir biçimde paylaşabilecekleri bir alan yaratılması hedefleniyor. ProCV aracılığıyla internet üzerinde kendilerine özel sayfalar yaratan kullanıcılar, kişisel bilgilerine, iş hayatındaki deneyimlerine ve referanslarına kadar tüm bilgilere yer verebiliyorlar. Sunum, fotoğraf, grafik, video gibi dokümanlarla dijital CV genişletilebiliyor.

ProCv kullanıcıları, başarı hikayelerini, kariyer hedeflerini, iş ilişkilerini ve yeni iş fikirlerini diğer profesyonellerle paylaşıyorlar. İş görüşmelerinde, seminerlerde, kartvizitlerde, iş başvurularında ProCV sayfasından yararlanabiliyor, ProCV’nin blog alanında ilgilendikleri sektör veya iş ilişkilerine yönelik bilgi birikimlerini paylaşabiliyorlar.

Kullanıcılar sayfalarına girdikleri anahtar kelimelerle arama motorlarında indeksleniyor ve internet arama sonuçlarında görüntülenebiliyorlar. ProCV kullanıcıları, uzmanlık alanları ya da hobileriyle ilgili grup ve tartışmalara da katılabiliyorlar. Aynı zamanda yazdıkları makalelere göre uzmanlık seviyesi tayin edebiliyor ve referans sistemiyle edindikleri yorumları referans kişilerin sayfasından onaylı olarak paylaşıma açabiliyorlar.

www.pronected.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun