Kariyer 25 KASIM 2011 / 17:50

Index Grup İnsan Kaynakları Müdürü Timur Tiryaki oldu

İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanan Timur Tiryaki 1 Kasım 2011 itibarıyla yeni görevine başladı.Bünyesindeki insan kaynakları yapılanmasına özel önem veren Index, son 2.5 yıldır Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı görevlerini üstlenen Timur Tiryaki’yi 1 Kasım 2011 tarihinde şirketler topluluğunda bulunan 8 şirketten sorumlu insan kaynakları direktörü olarak atadı.

Timur Tiryaki üstlendiği görevde öncelikle, çalışanların kişisel ve kurumsal mutluluklarının artırılması; performans, ücret, kariyer planlama ve eğitim gibi konularda uluslararası insan kaynakları araçlarının uygulanması; koçluk ve danışmanlık kültürünün yukarıdan başlayarak kurumsal organizasyonun en alt kademesine kadar yayılmasının sağlanması konularına odaklanmayı hedefliyor.

Timur Tiryaki'yi hatırlayalım

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Timur Tiryaki, Procter & Gamble'da Zincir Mağazalar Satış Departmanı’nda ve Intel'de Kanal Pazarlama Müdürlüğü pozisyonunda görev aldı. Son 5 yıldır Bob Proctor Life Success Consulting Türkiye Kurucu Ortağı olarak çalışmakta olan Tiryaki, 2.5 yıldır Index Grup'a Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı yapmaktaydı. 1 Kasım 2011 itibarıyla Index Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna getirilen Tiryaki’nin yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır. Ayrıca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
ETİKETLER : index timur tiryaki