Kariyer 25 KASIM 2011 / 17:50

Index Grup İnsan Kaynakları Müdürü Timur Tiryaki oldu

İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanan Timur Tiryaki 1 Kasım 2011 itibarıyla yeni görevine başladı.Bünyesindeki insan kaynakları yapılanmasına özel önem veren Index, son 2.5 yıldır Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı görevlerini üstlenen Timur Tiryaki’yi 1 Kasım 2011 tarihinde şirketler topluluğunda bulunan 8 şirketten sorumlu insan kaynakları direktörü olarak atadı.

Timur Tiryaki üstlendiği görevde öncelikle, çalışanların kişisel ve kurumsal mutluluklarının artırılması; performans, ücret, kariyer planlama ve eğitim gibi konularda uluslararası insan kaynakları araçlarının uygulanması; koçluk ve danışmanlık kültürünün yukarıdan başlayarak kurumsal organizasyonun en alt kademesine kadar yayılmasının sağlanması konularına odaklanmayı hedefliyor.

Timur Tiryaki'yi hatırlayalım

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Timur Tiryaki, Procter & Gamble'da Zincir Mağazalar Satış Departmanı’nda ve Intel'de Kanal Pazarlama Müdürlüğü pozisyonunda görev aldı. Son 5 yıldır Bob Proctor Life Success Consulting Türkiye Kurucu Ortağı olarak çalışmakta olan Tiryaki, 2.5 yıldır Index Grup'a Yönetici Koçluğu ve İK Danışmanlığı yapmaktaydı. 1 Kasım 2011 itibarıyla Index Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna getirilen Tiryaki’nin yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır. Ayrıca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
ETİKETLER : index timur tiryaki
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun