Kariyer 16 ŞUBAT 2011 / 18:35

İlke Aksoy Alcatel-Lucent Teletaş’ın Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü oldu

Halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimlerinden İlke Aksoy, Alcatel-Lucent Teletaş’ta pazarlama ve kurumsal iletişim müdürü olarak göreve başladı. Aksoy, firmanın pazarlama iletişimi ile iç ve dış iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

İlke Aksoy kimdir?1976 Ankara doğumlu olan İlke Aksoy, 1997 yılında Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede iki yıl süreyle İngilizce öğretmenliği yaptı. 1999 yılında The Turco - British Association firmasında halkla ilişkiler koordinatörü olarak çalıştı. 2000 yılında Bersay Stratejik İletişim Danışmanlığı bünyesine katılan Aksoy, burada proje müdürü olarak görev yaptı.Aksoy daha sonra, KoçSistem ve FlorMar firmalarında pazarlama iletişimi müdürü olarak hizmet verdi. Ardından iki yıl süreyle serbest danışmanlık yapan Aksoy, bu süreçte Hilton Dalaman, Puma, Ağaoğlu Hotel Uludağ gibi markalar için proje bazlı halkla ilişkiler danışmanlığı verdi.2009 yılında Ogilvy Capitol PR’daki müşteri hizmetleri direktörlüğü göreviyle kurumsal hayata geri dönen Aksoy, 2010 sonunda Alcatel-Lucent Teletaş ailesine katıldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun