Kariyer 29 MAYIS 2012 / 16:29

İK sohbetleri finans konusunda gençleri aydınlatacak

ING Bankası IK'ya Twitter'dan ulaşın

Gelecekte finans sektöründe kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencilerine yönelik ING Practica IK Sohbetleri, öğrencilerin bu konulardaki sorularını deneyimli ING Bank insan kaynakları müdürlerine Twitter’dan ulaştırıp anında cevap almalarını sağlayacak.ING Bank, üniversiteli gençlerle Twitter üzerinden gerçekleştireceği İK Sohbetleri'yle birlikte finans sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrencilerin sorularını, ING Bank’ın deneyimli insan kaynakları müdürleri tarafından anında cevaplanmasını sağlıyor. ING Practica 2012 Yarışması kapsamında üçüncü kez düzenlenecek etkinliğin üniversite öğrencilerinin kafalarındaki soru işaretlerini yok etmesi hedefleniyor.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan ING Practica Yarışması, finans sektöründe uzmanlaşmak isteyen ve kariyer planlaması yapan üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek. Nisan ayında başlayan ING Practica 2012 sürecinin ilk etabında 10 üniversite Boğaziçi, ODTÜ, Ege, Bilkent, Hacettepe, Dokuz Eylül, Karadeniz Teknik, Uludağ, Marmara ve İzmir Ekonomi olarak belirlenirken, 10 okulun birinci gelen ekibi Temmuz ayında İstanbul’da yapılacak olan 2 günlük final kampında büyük ödül için yarışacak. Burada tasarruf başlığı altında hazırlayacakları projelerle yeteneklerini ING Bank üst yönetimine gösterecek olan öğrenciler Amsterdam seyahatine ek olarak ING Bank’ta staj yapma imkanına da sahip olacaklar.

Bugüne kadar iki defa gerçekleştirilen İK sohbetleri, bu adres üzerinden 30 Mayıs, 13 ve 27 Haziran tarihlerinde saat 17.30’da takip edilebilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun