Kariyer 23 TEMMUZ 2009 / 10:49

IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara oldu

Hakan Özkara, 2002'den bu yana IAS Yazılım'da Araştırma ve Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyordu

Hakan Özkara, 2002'den bu yana IAS Yazılım'da Araştırma ve Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyorduKurumsal Kaynak Planlama yazılımı CANIAS ERP'nin üreticisi IAS Grup bünyesinde yer alan ve IAS'nin yazılım ürünlerinin geliştirilmesi ve Ar-Ge çalışmalarını yürüten IAS Yazılım Geliştirme Genel Müdürlüğüne, 2002'den bu yana IAS Yazılım'da Araştırma ve Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Hakan Özkara getirildi. IAS Yazılım'da bugüne kadar bu görevi yürüten Hakan Karabiber ise IAS Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarına devam edecek.


Hakan Özkara'dan boşalan Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü görevine ise, bu bölümde Senior Ar-Ge Mühendisi olarak görev yapan Güneş Birmeç atandı. Güneş Birmeç 2001 yılından bu yana da IAS Yazılım'da Ar-Ge Departmanında görev yapıyordu.


 


 


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun