Kariyer 21 EYLÜL 2012 / 10:00

IAS Grup CEO'su Behiç Ferhatoğlu oldu

IAS Grup CEO'su Behiç Ferhatoğlu oldu

Ferhatoğlu'nun grubun başına gelmesiyle IAS Türkiye, yaptığı yeni atamalarla şirketin mevcut yapısını daha da güçlendirerek önümüzdeki dönemde daha esnek ve çevik bir şirket haline getirmeyi amaçlıyor.Hali hazırda IAS Türkiye’nin genel müdürü olarak görev yapan Behiç Ferhatoğlu, mevcut görevlerinin yanı sıra 1 Eylül 2012 itibariyle IAS Grup CEO görevine getirildi. Bu yeni pozisyonla birlikte Ferhatoğlu, IAS Grup şirketlerinin global stratejisinin oluşturulması ve yönetilmesi görevini yürütecek.

IAS, halen genel koordinatörlük görevini sürdüren Mesut Öztürk'ü, mevcut görevlerinin yanı sıra 1 Eylül 2012 itibariyle IAS Grup CAE görevine getirdi. Öztürk bu pozisyonla birlikte IAS Grup şirketlerinin tüm idari ve finansal politika ve uygulamalarının denetiminden sorumlu olacak.

Konuyla ilgili konuşan Behiç Ferhatoğlu ve Mesut Öztürk, atamalarla birlikte şirketin mevcut yapısını daha da güçleneceğini ve global pazarda sürdürülebilir bir büyüme için gerekli atılımları hızlı bir şekilde hayata geçireceklerinin altını çizdi.
YORUMLAR
Erol Sayhan 27 EKİM 2014 / 21:21 0 0
İŞ HAYATINIZDAKİ BAŞARILARINIZIN ÇOĞALARAK DEVAMINI DİLİYORUM.