Kariyer 10 ARALIK 2015 / 13:54

Huawei Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Li Shen oldu

Huawei, Li Shen’in yeni Türkiye Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu. Li Shen yeni görevinde, tüm Türkiye operasyonlarından sorumlu olacak.

Huawei Türkiye’nin yeni genel Müdürü Li Shen, 1998 – 2003 yılları arasında öğrenim gördüğü Dalian Teknoloji Üniversitesi’nden Sivil Mühendislik ve Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden çift diploma ile mezun oldu. Ocak 2005’ten itibaren Huawei’de görev yapmaya başlayan Li Shen, temel eğitim sürecinin ardından, Çin’in Huthot şehrindeki bölge ofisine atandı. Müşteri Direktörlüğü’nden Kıdemli Müşteri Direktörlüğü’ne yükseldiği bu süreçte Li Shen, China Telecom’dan sorumlu olarak görevine devam etti.
 
Li Shen, 2006 yılı sonunda, Huawei Pekin merkez ofisine China Telekom Müşteri Direktörü olarak atandı. Burada, 3G Projesi Ekip Lideri olarak, dünyadaki en büyük CDMA yerel ağ projesi olan Motorola ağ tesislerinin relokasyonu projesini tamamladı.   
 
2010 yılında, Pekin Temsilciler Ofisi’nde Bölge Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başlayan Li Shen, Huawei Türkiye Genel Müdürlüğü öncesinde, 2011 yılında Harbin Bölge Temsilciliği ofisinde Genel Müdürlük pozisyonuna atandı ve dört yıl boyunca bu görevi sürdürdü.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun