Kariyer 10 TEMMUZ 2012 / 15:00

HP Türkiye Network Ülke Müdürü Ersin Uyar Oldu

HP Türkiye Network Ülke Müdürlüğü'ne BT sektöründe teknik satış mühendisliği ve iş geliştirme alanlarında kapsamlı deneyime sahip olan Ersin Uyar getirildi. 

Ekip yönetimi, satış yönetimi, satış ve pazarlama, iş geliştirme, mühendislik yönetimi alanlarında sektör uzmanları arasında yer alan Uyar, 14 yıldır BT sektöründe çeşitli teknik ve satış müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı. Türkiye’de BT altyapısı, alternatif ses operatörlerin teknik işletmenliği, kurumsal yönetilebilir hizmetler çözümlerinin oluşturulması ve satış liderliği alanlarında aktif olarak rol aldı.

Bugüne kadar Alcatel Teletaş ve Borusan Telekom’da çeşitli görevlerde bulunan Ersin Uyar son olarak Cisco Systems’da Telco’dan sorumlu Satış Müdürü olarak görev yapmıştı.

Konuyla ilgili konuşan HP Türkiye Network Ülke Müdürü Ersin Uyar, HP Türkiye Network Grubu'nun önemli şirketlere bulut çözümleri sağlayarak sektöre öncülük ettiği günümüzde bulut bilişim için gereken genel ağ altyapılarını kuran bir konumda yer aldığını söyledi. Uyar, önümüzdeki dönemde yenilikçi network çözümlerini Türkiye’de yaygınlaştırarak pazar paylarını arttırmak istediklerini ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun