Kariyer 22 TEMMUZ 2013 / 10:29

HP Türkiye Finans Direktörü Pınar Göknar oldu

Haziran 2013 itibariyle Türkiye’nin lider teknoloji firması HP’nin Ülke Finans Direktörü görevini Pınar Göknar devraldı.1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Pınar Göknar, 2008 yılında İsveç IHM Business School’da Proje Yönetimi üzerine MBA yaptı. İş hayatına Arthur Andersen Audit Bölümü’nde başlayan Pınar Göknar uzun yıllar finansal kiralama sektöründe çalıştı. Ulusal ve uluslararası şirketlerde üst düzey denetmenlikten muhasebe ve finans müdürlüğüne kadar pek çok görevi başarıyla sürdüren Göknar, Volvo ve Toyota ALJ Finans’ta CFO olarak görev aldı.

Son olarak 2012 yılından beri çalıştığı Turkcell Superonline Finansal Kontrol Bölüm Başkanlığı görevinden ayrılarak Haziran 2013 itibari ile Ülke Finans Direktörü olarak HP Türkiye’nin yönetim kadrosuna katılan Pınar Göknar, İngilizce ve Almanca biliyor.
ETİKETLER : hp Pınar Göknar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun