Kariyer 29 EYLÜL 2008 / 10:54

HP Türkiye’de yeni bir atama

HP Türkiye Teknoloji Çözümleri Grubu Satış Müdürlüğü görevine Zeynep Keskin getirildi.

HP Türkiye Teknoloji Çözümleri Grubu Satış Müdürlüğü görevine Zeynep Keskin getirildi.Zeynep Keskin yeni görevi kapsamında, HP Türkiye’nin kamu, üretim, finans ve telekom sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara yönelik olarak geliştirdiği tüm ürün ve servislerin satış faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak. Keskin ayrıca, HP Türkiye’nin mevcut müşterileriyle ilişkilerinin geliştirilmesine ve yeni müşterilere ulaşılmasına yönelik stratejiler de geliştirecek.  


 


Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimi alan Zeynep Keskin, ardından ABD’nin New Orleans şehrinde bulunan Loyola University’de İşletme yüksek lisansı yaptı. İş hayatına 1990 yılında Siemens Türkiye’de Satış Temsilcisi olarak başlayan Keskin ardından NCR firmasında Finans Sektörü Satış Temsilcisi olarak çalıştı. Keskin, 1996 yılında Digital firmasına, sonra da  Compaq firmasına geçti. Keskin, 2002 yılında gerçekleşen HP - Compaq birleşmesiyle birlikte HP Türkiye ailesine katıldı. HP Türkiye’de Telekom Bölge Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Zeynep Keskin, daha sonra Telekom ve Üretim Bölgeleri Satış Müdürü olarak atandı. 2005 yılı sonunda  Cisco firmasına  Servis Sağlayıcılar Sektöründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Keskin, son atamayla birlikte uzun yıllar çalıştığı HP Türkiye’ye geri döndü. Zeynep Keskin, Galatasaray Kulübü ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne üye.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun