Kariyer 31 TEMMUZ 2012 / 15:01

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık oldu

Bünyesindeki baskı ve görüntüleme grubu ile kişisel sistemler grubunu tek bir çatı altında birleştiren HP’nin yeni yapılanması olan HP baskı ve kişisel sistemler grubunun Türkiye müdürü Ertuğ Ayık olduğu açıklandı.Meg Whitman'ın CEO olarak göreve gelmesinin ardından aldığı bir dizi kararın ilk etkilerinden biri HP Türkiye'de görüldü. Birleştirilen baskı ve görüntüleme grubu ile kişisel sistemler grubunun Türkiye müdürü Ertuğ Ayık oldu.

Ertuğ Ayık'ı tanıyalım

Birleşmeden önceki dönemde, 2009 yılından itibaren HP Kişisel Sistemler Grubu’nda ülke müdürlüğü görevini sürdüren Ertuğ Ayık, Robert Kolej’den mezun olduktan sonra lisans ve lisansüstü eğitimlerini Boğaziçi Üniversitesi’nin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ile İşletme Fakülteleri’nde tamamladı.

Profesyonel iş hayatına, 1995 yılında HP Grubu’nda başlayan Ayık, kurumun satış ve iş geliştirme departmanlarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. İngilizce ve Almanca bilen Ertuğ Ayık, evli ve bir çocuk babası.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun