Kariyer 22 ARALIK 2010 / 15:56

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu'nda değişim var

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ticari Sektör Bölüm Müdürlüğü'ne Filiz Akdede Börtücen atandı.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ticari Sektör Bölüm Müdürlüğü'ne Filiz Akdede Börtücen atandı.


2005 yılından bu yana HP'de Tüketici Sektörü Bölüm Müdürü olarak görev yapan Filiz Akdede Börtücen, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ticari Sektör Bölüm Müdürlüğü'ne atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Filiz Akdede Börtücen, çalışma hayatına 1995 yılında Karma Computer firmasında Ürün Müdürü olarak başladı. 1997 yılında HP ailesine katılan ve 13 yıldan bu yana iş hayatına HP'de devam eden Börtücen, HP'de sırasıyla Kategori Müdürlüğü, bilgisayar ve yazıcı ürün gruplarından sorumlu Tüketici Sektörü Satış Müdürlüğü, Baskı ve Görüntüleme Grubu Tüketici Sektörü Bölüm Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun