Kariyer 13 EYLÜL 2011 / 14:34

HP’den Dell’e transfer

Dell Türkiye Tüketici ve KOBİ’ler Bölümü Ülke Müdürü Önder Börtücen oldu.HP’nin son zamanlarda içinde bulunduğu dönüşüm sürecinde stratejik planlama danışmanlığı görevini yürüten Önder Börtücen Dell’e geçti.

Dell’in Kurumsal Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürlüğü’nü Murat Mediceler yönetirken, Tüketici ve KOBİ ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürlüğü’nü ise bundan sonra Önder Börtücen’in yürüteceği açıklandı. Dell’in kurumsal alanda büyümesini devam ettirme konusunda iddialı olduğu ifade edildi.

Önder Börtücen kimdir?

1974 doğumlu Önder Börtücen, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 1995 yılında HP Türkiye’ye katıldı. HP’deki ilk yılında dört farklı kategoride HP Oscar Ödülü’ne layık görülen Börtücen, 2002 yılından itbaren HP Kişisel Sistemler Grubu Kategori ve Pazarlama Yöneticisi olarak 5 yıl görev almış ve 2007 yılında HP Kişisel Sistemler Grubu Ticari Kanal yöneticiliği görevine atandı. Önder Börtücen,son olarak HP Stratejik Planlama Danışmanlığı görevini yürüttü.
ETİKETLER : dell hp Önder Börtücen
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun