Kariyer 07 NİSAN 2015 / 14:05

Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürü Serdar Sayar oldu

Veri Depolama konusunda dünya devleri arasında yer alan Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Serdar Sayar getirildi.Hitachi Data Systems’ın yeni Türkiye Genel Müdürü daha önce Aselsan, Sun Microsystems ve Oracle gibi dünyaca ünlü markalarda görev alan Serdar Sayar oldu. Sayar, Sun Microsystems’deki 16 yıllık tecrübesinde, 136 ülkeyi kapsayan Kanal&Pazarlama Yönetimi biriminde birçok farklı pozisyonda görev aldı. Ardından Oracle’a transfer olan Sayar, burada üç yıl boyunca sürdürdüğü Orta Asya & Türkiye Bölgesi Satış Yöneticisi görevinde satışları tam dört katına çıkararak şirkete, sistem satış ve pazarlama sektöründeki en hızlı büyüyen bölge olma başarısını kazandırdı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu olan Serdar Sayar’ın yine aynı üniversite ve alanda yüksek lisans derecesi bulunuyor. IT ve Telekomünikasyon sektörlerinde 28 yıllık deneyimi bulunan Sayar, Hitachi Data Systems’ın Türkiye operasyonlarını yönetecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun