Kariyer 04 ŞUBAT 2011 / 14:07

Google iş başvurularıyla cebelleşiyor

Geçtiğimiz günlerde 6 bin çalışan alacağını duyuran Google şimdilerde değerlendirmek üzere 75 bin başvuru ile karşı karşıya.

2011’in Google tarihinde en fazla işe alımların yapılacağı yıl olduğunu belirten Google yetkilileri şimdilerde yaptıkları bu açıklamanın bedelini ödüyor.Bu haberin üzerine 75 bin başvuru alan şirket Fortune verilerine göre ABD’de çalışılacak en iyi dördüncü şirket. Dünya çapında yetenekli, yaratıcı kişilerin peşine düşen Google’ın halihazırda 24 bin 400 çalışanı bulunuyor.Facebook, Twitter gibi hızla yükselen şirketlere eleman kaptırmaktan çekinen Google’ın çalışanlar için son derece iyi imkanlar sunduğu biliniyor. Google geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada üstün yetenekli, fikirlerine güvenen, zor sorunların üstesinden gelebilen yaratıcı olduğunu düşünen 6 bin kişiyi işe alacağını duyurmuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun