Kariyer 04 ARALIK 2014 / 15:59

Gökhan Nalbantoğlu Ereteam'de

Ereteam, sektörde 20 yıllık deneyim ve birikime sahip Gökhan Nalbantoğlu'u genel müdürlük görevine getirdi.Ereteam’de Genel Müdür olarak göreve başlayan Gökhan Nalbantoğlu’nun uzmanlık alanları arasında donanım, yazılım, kanal ve direkt satış, ürün pazarlama, iş geliştirme, danışmanlık ve eğitim yer alıyor. Nalbantoğlu ayrıca bankacılık, kamu, telekomünikasyon, sigortacılık sektörlerindeki bilişim ihtiyaçlarının analiz, proje ve satış süreçlerinde de deneyim sahibi.

Kariyerine 1992 yılında Siemens – Nixdorf’ta Teknik Yönetici Asistanı olarak başlayan Nalbantoğlu, 1994-2008 yılları arasında HP’de görev yaptı. HP Türkiye Çevre Bilimleri Ürün Müdürü olarak başladığı görevini HP MEA Kurumsal Müşteriler Satış Müdürü olarak devam ettirdi. 2001-2009 yılları arasında da EMEA ve MEA bölgelerinde farklı yöneticilik görevlerinde bulundu. 2009-2012 yılları arasında SAS Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Gökhan Nalbantoğlu, 2012- 2014 yılları arasında IBM Türkiye Yazılım Ülke Lideri ve MEA Bölgesi Cloud& SaaS Satış Lideri olarak kariyerine devam etti.

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik ve Endüstri Mühendisliği Bölümleri’nden mezun olan Nalbantoğlu, yüksek lisansını yine aynı üniversiteden Endüstri Mühendisliği üzerine almıştır.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun