Kariyer 14 MART 2012 / 17:16

Gnçtrkcll temsilcilerini arıyor

Turkcell, gençlik kulübü Gnçtrkcll’de yeni bir dönem başlatarak yönetimde 5 genç temsilciye yer vermeye hazırlanıyor.

 Gnçtrkcll kullanıcıları arasından seçilecek 5 temsilci, kulüp yönetiminde yer alarak gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini temsil edecek. Temsilciler gerçekleştirilecek tüm Gnçtrkcll projelerinde aktif söz sahibi ve rol sahibi olacaklar.

Facebook üzerinden başvurulabilecek temsilcilikler için, adayların 3 nisan tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru süresine kadar adayların Facebook üzerinde aldıkları beğeniler, sosyal medya üzerindeki aktiviteleri ve kısa mesajlar ile topladıkları oylar gibi etkenlerin de etkili olacağı gibi bu süreci aşabilen adaylar Turkcell yöneticileri ile yüzyüze görüşmeler yapacaklar. 23 Nisan tarihinde açıklanacak 5 kişi, Gnçtrkcll temsilci heyetinde yer alacak.

Yönetimde yer almayı başaran gençler, 12 milyon Gnçtrkcll kullanıcısının temsilcisi olmanın yanı sıra profesyonel hayata erken başlama fırsatına da sahip olacaklar. Bunun yanı sıra teknolojiler herkesten önce deneyebilecek olan temsilciler, yeni teknolojilerin getirilerini yaratıcı fikirlere dönüştürebilme şansına erişecekler.

Gnçtrkcll’in aradığı 5 temsilci ise; Tarifeler Temsilcisi, Teknolojiler Temsilcisi, Kariyer Temsilcisi, Etkinlikler Temsilcisi ve Alışveriş Temsilcisi olarak şekillendi.

18-25 arası Gnçtrkcll kullanıcıları bu adresten temsilcilik seçimlerine başvuru yapabilirler.
YORUMLAR
Hamit Şirin 21 MART 2012 / 18:59 0 0
https://apps.facebook.com/temsilcim/profile/34039
desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar..