Kariyer 14 MART 2012 / 17:16

Gnçtrkcll temsilcilerini arıyor

Turkcell, gençlik kulübü Gnçtrkcll’de yeni bir dönem başlatarak yönetimde 5 genç temsilciye yer vermeye hazırlanıyor.

 Gnçtrkcll kullanıcıları arasından seçilecek 5 temsilci, kulüp yönetiminde yer alarak gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini temsil edecek. Temsilciler gerçekleştirilecek tüm Gnçtrkcll projelerinde aktif söz sahibi ve rol sahibi olacaklar.

Facebook üzerinden başvurulabilecek temsilcilikler için, adayların 3 nisan tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru süresine kadar adayların Facebook üzerinde aldıkları beğeniler, sosyal medya üzerindeki aktiviteleri ve kısa mesajlar ile topladıkları oylar gibi etkenlerin de etkili olacağı gibi bu süreci aşabilen adaylar Turkcell yöneticileri ile yüzyüze görüşmeler yapacaklar. 23 Nisan tarihinde açıklanacak 5 kişi, Gnçtrkcll temsilci heyetinde yer alacak.

Yönetimde yer almayı başaran gençler, 12 milyon Gnçtrkcll kullanıcısının temsilcisi olmanın yanı sıra profesyonel hayata erken başlama fırsatına da sahip olacaklar. Bunun yanı sıra teknolojiler herkesten önce deneyebilecek olan temsilciler, yeni teknolojilerin getirilerini yaratıcı fikirlere dönüştürebilme şansına erişecekler.

Gnçtrkcll’in aradığı 5 temsilci ise; Tarifeler Temsilcisi, Teknolojiler Temsilcisi, Kariyer Temsilcisi, Etkinlikler Temsilcisi ve Alışveriş Temsilcisi olarak şekillendi.

18-25 arası Gnçtrkcll kullanıcıları bu adresten temsilcilik seçimlerine başvuru yapabilirler.
YORUMLAR
Hamit Şirin 21 MART 2012 / 18:59 0 0
https://apps.facebook.com/temsilcim/profile/34039
desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar..
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun