Kariyer 22 EKİM 2009 / 06:46

Gelişim zirveye 4. kez tırmandı

Türk iş dünyasına yön veren yöneticiler, kişisel gelişim uzmanları ve eğitmenlerle akademik çevrelerden önemli konuşmacılar, 4. Kişisel Gelişim Zirvesi'nde bir araya geldi.

Türk iş dünyasına yön veren yöneticiler, kişisel gelişim uzmanları ve eğitmenlerle akademik çevrelerden önemli konuşmacılar, 4. Kişisel Gelişim Zirvesi'nde bir araya geldi.


Çok yönlü içerikler sunan ve konusunda uzman eğitmen ve yöneticiler ile donanımlı bir öğrenme platformu oluşturan 4. Kişisel Gelişim Zirvesi, Eduplus tarafından 21 Ekim'de Maslak Sheraton Hotel'de gerçekleştirildi. Zirve'de katılımcılar, konusunda başarıyı yakalamış isimlerin hikayelerini ve tavsiyelerini dinleyerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunma fırsatı buldu.

Çalışanlar ve yöneticiler için iş yaşamının, iletişimin ve sosyal hayatın önemini vurgulayan Zirve'de; "yüz okuma ve ikna yöntemleri, kariyer ve yükselmek için tavsiyeler, yeni binyılda iş başarısının 12 anahtarı, etkin zaman yönetimi, krizde çalışanların değişen rolü" konulu oturum ve forumlar yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu gözlenen 4. Kişisel Gelişim Zirvesi'ni takiben Eduplus, 8. Yönetim Zirvesi'ni de 19 Kasım'da yine Maslak Sheraton Hotel'de gerçekleştirecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun