Kariyer 01 NİSAN 2015 / 12:46

GE Türkiye’de görev değişikliği

GE Türkiye’de İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Belgin Ertam, 169 ülkeden sorumlu GE Global Yetenek ve Organizasyon Geliştirme Direktörü olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan evli ve iki çocuk annesi olan Belgin Ertam, Hardvard Business School’da liderlik üzerine eğitim aldı. 2004 yılında DHL Express’te İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı. Firmanın EEMA Bölgesi İnsan Kaynakları İcra Kurulu üyesi olarak görev yaptığı dönemde , Türkiye’de ilk defa ‘mentorluk’ uygulamasını hayata geçirdi. 2008’de Microsoft Türkiye’de, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

2013’ten beri GE Türkiye’de İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Ertam, 2015 Ocak ayı ile GE’nin 169 ülkeden sorumlu Global Yetenek ve Organizasyon Geliştirme Direktörü olarak atandı. Görevine Hong Kong’da devam edecek olan Ertem ülke genel müdürlerini ve üst düzey yöneticilerin gelişim ve eğitimlerinden sorumlu olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun