Kariyer 09 NİSAN 2015 / 10:15

GE Aydınlatma'da yeni atama

Orta Doğu, Afrika ve Türkiye bölgesinde yeni organizasyonunun duyurusunu yapan GE Aydınlatma, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölgesi Genel Müdürü olarak Erdem Soyal’ı görevlendirdi.Elektrik mühendisi olan ve Hollanda’daki Tilburg Üniversitesi’nden İşletme dalında Yüksek Lisans derecesi alan Soyal, kariyerine Hollanda hükümeti için danışmanlık yaparak başladı. Sonra Türkiye, Doğu Avrupa ve Asya Pasifik bölgesinde aydınlatma alanında çalıştı. Daha sonra Dubai’de ve büyüyen pazarların olduğu bölgede aydınlatma çözümleri ve hizmetlerine yönelik iş geliştirme stratejilerinden sorumlu olarak görev yaptı.

Stadyum aydınlatma alanı başta olmak üzere aydınlatma endüstrisi içinde geniş ilişkiler ağına sahip olan Soyal, bundan sonraki dönemde GE Aydınlatma’nın müşterilerine daha iyi hizmet verme ve sürdürülebilir aydınlatma çözümlerini teşvik etmeye yönelik yapılanması kapsamında bölgedeki aydınlatma projeleri için liderlik yapacak.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun