Kariyer 14 ARALIK 2012 / 15:24

Galata İş Melekleri ustaeli.com’a 200 bin lira yatırım yaptı

Galata İş Melekleri'nden 200 bin liralık yeni yatırım

Melek yatırımcı kavramının Türkiye’deki temsilcilerinden Galata İş Melekleri, genç girişimcilere destek vermeye Tarık Sinan'ın kurucusu olduğu Ustaeli.com'a yaptığı 200 bin liralık yatırımla devam ediyor. Ustaya ayıracak vakti olmayan ya da usta ile uğraşmak istemeyen ev ve iş yeri sahiplerine, kaliteli ve profesyonel bir şekilde ustalık hizmeti sunan www.ustaeli.com, alacağı bu yatırımını doğru insan kaynakları organizasyonunun oluşturulması, çalışanların gelişim ve eğitim planlarının yapılması ve lojistik süreçlerinin iyileştirilmesi amacıyla kullanacak.

Türkiye’de “usta” denince akla gelen ilk adres olmayı hedefleyen sitenin başlıca hizmetleri, anahtar teslim tadilat ve dekorasyon, iç ve dış cephe boya badana hizmeti, zemin kaplama uygulamaları (Parke, PVC ve epoksi zemin vb..), kartonpiyer, dekoratif kemer gibi alçı ürünlerinden dekorasyon işleri, fayans ve seramik işleri, duvar kağıdı ve dekoratif boya uygulamaları, sıhhi ve doğalgaz tesisatı işleri, elektrik işleri, duvar bölme, kırım, zemin düzeltme gibi tadilat işleri, ısı ve sıvı yalıtımı uygulamaları, mutfak, banyo yenileme hizmeti, ahşap ve mobilya işleri alanlarında hizmet vermekle vermekle birlikte müşterilerine tasarım hizmeti de sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun