Kariyer 26 KASIM 2015 / 15:35

Fortinet'te yeni atama

Fortinet, deneyimli üst düzey yönetici Tyson Macaulay’ı Güvenlik Stratejisinden Sorumlu Genel Müdür olarak atadı.

Fortinet, bilgi güvenliği hizmetleri alanında yaptığı çalışmalar kapsamında, güvenlik sektörünün önemli ismi Tyson Macaulay’ı Güvenlik Stratejisinden Sorumlu Genel Müdür ve Güvenlik Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak atadı. Macaulay, yeni görevinde üst düzey kurumsal müşterilerin siber güvenlik danışmanlığını yürütecek ve sürekli değişen tehdit ortamında veri güvenliğinin şirketler tarafından bütüncül bir yaklaşımla ele alınmasına yardımcı olacak. 

Atamayla ilgili açıklama yapan Fortinet’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Holly Rollo, “Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin tamamı, günümüzün karmaşık siber tehditlerine karşı kurumsal bilgilerini koruma almak zorunda. Bunun için her şeyden önce proaktif bir yaklaşım belirleyerek mevcut BT altyapılarını kesintisiz tehdit koruma sistemleriyle desteklemeliler. İş dünyasındaki bu gereksinim doğrultusunda,  Fortinet’in Güvenlik Stratejisinden Sorumlu yeni Genel Müdürü Tyson Macaulay, kurumsal müşterilerimiz ile birlikte olası siber saldırılara karşı etkili stratejiler geliştirerek, her gün değişen ve gelişen siber tehditlerin bir adım önünde olmalarına, hassas kurumsal verilerini korumalarına yardımcı olacak” dedi. 
ETİKETLER : fortinet tyson macaulay
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun