Kariyer 07 AĞUSTOS 2012 / 17:20

Experian Türkiye kadrosunu güçlendiriyor

Küresel bilgi hizmetleri firması Experian, Türkiye kadrosunu bir geliştirme müdürü, bir proje yöneticisi ve bir çözüm analisti ekleyerek güçlendirdi.Daha önce Asseco SEE firmasında iş geliştirme direktörü olarak görev alan Samile Mümin, Experian'da da aynı görevi sürdürmeye devam edecek. HSBC Bank ve Moody’s Analytics Türkiye’de satış temsilciliği görevlerinde de bulunan Mümin, Experian'daki yeni görevinde Türkiye ve Ortadoğu’da hedef pazarı tanımak ve mevcut ve potansiyel müşterilerle güçlü ilişkiler geliştirmekten sorumlu olacak.

Petrol Ofisi ve Computershare North America’da çeşitli görevlerde bulunan Fatih Bozdoğan, son olarak Citibank Teknoloji Birimi’nde proje yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Yeni görevinde Türkiye’de büyümesini sürdüren Experian’ı stratejik açıdan destekleyecek olan Bozdoğan, proje yönetimi yaparak satış ekibiyle de yakın ilişkiler içerisinde çalışacak.

Yazılım uygulama ve teknik destek ekibine çözüm analisti olarak atanan Emrah Ayvalı, yeni görevinde Experian’ın sunduğu strateji yönetimi sistemlerinin, başvuru yönetimi ve müşteri yönetimi çözümlerinin müşteri uygulamaları ve teknik desteğinden sorumlu olacak.

Atamaları değerlendiren Experian Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Cenker Özhelvacı, yeni işe alımlarla birlikte şirket olarak bölgedeki büyümelerini sürdüreceklerini ifade etti. Özhelvacı, güçlenen yerel hizmet anlayışlarıyla, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerinin altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun