Kariyer 14 AĞUSTOS 2012 / 11:17

Exper Genel Müdürü İbrahim İlerisoy oldu

Exper Genel Müdürü İbrahim İlerisoy oldu

Türkiye başta olmak üzere bölge ülkelerde de çalışmalarını sürdüren Exper, genel müdürlük görevine İbrahim İlerisoy'u getirdi.15 yıldır bilişim sektöründe çalışmalarını sürdüren İbrahim İlerisoy, bilgi teknolojileri çözümlerinin sadece büyük şehirlerde değil Anadolu’da da yaygınlık kazanması, Türk ürünlerinin bölge ülkelerde de yaygınlaşması üzerine stratejiler geliştirip, çalışmalara imza atmıştı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlayan İbrahim İlerisoy, profesyonel iş hayatına 1997 yılında bilişim sektöründe pazarlama ve ürün yöneticisi olarak başladı. Stratejik planlama, iş geliştirme, marka yönetimi, satış kanalları, doğrudan tedarik yönetimi gibi konularda uzman olan İbrahim İlerisoy, 2001 - 2005 yılları arasında Asus’un ülke müdürlüğü görevini yürüttü.

2005 yılında yönetici ortak olarak Crea markasının kuruluşunda bulunan İlerisoy, 2012 yılı başına kadar yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü olarak görev yapmıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun