Kariyer 19 NİSAN 2010 / 06:23

Ericsson'un "Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanı" Ziya Erdem

Ericsson Ortadoğu Bölgesi Yönetim Takımı'nın üyesi olan Erdem, Ericsson'un " Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanı" oldu.

Ericsson Ortadoğu Bölgesi Yönetim Takımı'nın üyesi olan Erdem, Ericsson'un " Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanı" oldu.


Ericsson Türkiye ve İsrail "Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı" Ziya Erdem, 1 Nisan tarihinden itibaren 22 ülkeden oluşan Orta Doğu Bölgesi'nde "Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanı" görevine getirildi. Ericsson Ortadoğu Bölgesi Yönetim Takımı'nın bir üyesi olan Erdem, Ericsson'daki yeni görevi kapsamında Turkcell ile Ukrayna ve Belarus iştirakleri Life'ı da kapsayan uluslararası bir alanda çalışmalarını sürdürecek.

Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde 2008 yılında göreve başlayan Ziya Erdem, bilişim ve telekomünikasyon alanındaki deneyimleriyle tanınıyor. 2005 - 2008 yılları arasında, Çalık Enerji Telekomünikasyon'da Üst Düzey Telekomünikasyon Danışmanı olarak görev yapan Erdem, bundan önce Interkom Telekomünikasyon'da CEO, Sabancı Telekomünikasyon'da COO, Türk Nokta Net Bilgi Hizmetleri'nde CEO, TicaretNet'te Genel Müdürlük gibi üst düzey pozisyonlarda rol almıştı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun