Kariyer 15 ŞUBAT 2012 / 14:13

Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Özgür Tohumcu bölge yöneticiliğine transfer oldu

Ericsson Türkiye Ülke Müdürü bölge yöneticisi oldu

Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Özgür Tohumcu, Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.2005 yılında Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde Sistem Entegrasyonu ve Multimedya’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Özgür Tohumcu, 1 Nisan 2010 tarihinde Ericsson Türkiye Ülke Müdürlüğü’ne atanmıştı.

O tarihten bu yana Ericsson Türkiye Ülke Müdürlüğü görevinde bulunan Tohumcu, 1 Şubat 2012 itibariyle aralarında İngiltere, Almanya, İsviçre, Belçika ve Hollanda'nın da bulunduğu Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölge Başkanı Anders Runevad ile birlikte İngiltere merkez ofisinde çalışacak olan Özgür Tohumcu, aynı zamanda bölgenin yönetim kurulunun üyeleri arasına katıldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun