Kariyer 19 MAYIS 2010 / 06:40

Ericsson Genel Merkezine Türkiye'den atama

Cenk Kırbaş, Ericsson Global Servis Organizasyonu içinde görev alacak.

Cenk Kırbaş, Ericsson Global Servis Organizasyonu içinde görev alacak.


Daha önceden Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde Pazarlama Müdürü olarak görev alan Cenk Kırbaş, 1 Mayıs tarihinden itibaren Ericsson Global Servis Organizasyonu içerisinde Pazarlama Programları Direktörü görevine getirildi.

Ericsson'un Stockholm'deki genel merkezinde çalışmaya başlayacak olan Cenk Kırbaş, yeni görevi kapsamında Ericsson'un küresel pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Kırbaş, Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde 1998 yılında çalışmaya başladı. Ericsson'da danışmanlık, satış ve pazarlama konusunda çeşitli görevlerde bulunan Cenk Kırbaş, görevi sırasında gerçekleştirdiği projeler kurum içinde ve dışında çok sayıda ödül aldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun