Kariyer 04 NİSAN 2013 / 09:02

Empatiq İletişim'de yeni Satış Müdürü Tarık Alpgiray oldu

Empatiq İletişim Teknolojileri dinamik ekibine Satış Müdürü olarak Tarık Alpgiray katıldı. Bilkent Üniversitesi mezunu olan Tarık Alpgiray yaklaşık 14 yıldan beri bilgisayar ve haberleşme sektöründe kutu ürün satışından başlayarak çözüm odaklı kurumsal proje satışları, satış ekibi yönetimi, ürün yönetimi ve bayi kanalı yönetimi pozisyonlarında görev aldı .

Kariyerine Setkom İleri Teknoloji Ürünlerinde Satış Temsilcisi olarak başlayan Alpgiray, daha sonra Bircom ve Tesan firmalarında Ürün Yöneticiliği ve Satış Yönetici Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

En son Novatel'de Kanal Satış Yöneticisi olarak bulunan Alpgiray, yeni göreviyle Empatiq bünyesindeki markalar ve çözüm odaklı proje satışlarından sorumlu olacak.
ETİKETLER : empatiq Tarık Alpgiray
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun