Kariyer 30 MART 2012 / 09:42

EMC yükselişini sürdürüyor

EMC, Fortune dergisi tarafından, 32 ülkedeki, 698 şirket arasından seçilen 3.855 yöneticinin oylarıyla belirlenen “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” sıralamasında, bilgisayar endüstrisi kategorisinde Apple'ın ardından ikinci sırada yer aldı. Bulut bazlı çözümleri ve veri depolama sistemlerinin bilgi yönetimini sadeleştirmesiyle dikkat çeken şirket, 2011 yılını global veri depolama yazılımları pazarında ortalama yüzde 11,3 büyüme oranının çok daha üzerinde bir rakamla; yüzde 13,9’luk büyüme oranı ile kapatmıştı.

EMC’nin başarısının temelinde “Tamamen Otomatikleştirilmiş Veri Depolama Kademelendirme” teknolojisinin hızlı bir şekilde benimsenmesi yatıyor. Bu teknoloji, işletme sınıfı Flash sürücüleri ve kademeli mimarinin faydalarını kullanarak, işletmelerin daha yüksek düzeyde performans elde etmesine, maliyetlerini etkinleştirmelerine ve sanal veri merkezlerinde daha fazla veri depolama kullanım kapasitesine sahip olmalarına olanak sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun