Kariyer 04 EKİM 2010 / 09:38

EMC Türkiye’ye yeni genel müdür

EMC Türkiye Genel Müdürlüğü’ne Önder Sönmez getirildi.

EMC Türkiye Genel Müdürlüğü’ne Önder Sönmez getirildi.


Eylül 2009’dan bugüne dek EMC Türkiye Satış Direktörlüğü görevini yürüten Önder Sönmez, EMC Türkiye Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Sönmez yeni görevinde EMC Başkan Yardımcısı ve Türkiye, Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Genel Müdürü olan Mohammed Amin’e raporlama yapacak.

EMC Türkiye ekibine katılmadan önce 10 sene Microsoft Türkiye’de değişik görevlerde bulunan Sönmez, en son Kurumsal Müşteriler ve İş Ortakları Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Önder Sönmez, Microsoft’tan önce, 1992-99 yılları arasında da, 2 senesi Türkiye olmak üzere, 7 sene Digital Equipment Kanada/Compaq Kanada’da farklı sektörlerde satış görevlerinde bulundu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun