Kariyer 17 ARALIK 2015 / 10:05

EFI’nin Türkiye Satış Geliştirme Müdürü Nathalie Hizveren oldu

EFI, ülkede şirketin VUTEk, Matan, Reggiani ve Geniş Formatlı yazıcı ürün gamının satışından sorumlu olarak EFI’nin Inkjet Solutions satış geliştirme müdürü rolüne Nathalie Hizveren'i atayarak Türkiye'deki satış varlığını arttırtı.

Mürekkep püskürtmeli grafik üretimi, grafik sanatları endüstrisinin hızla büyüyen bir segment. Nathalie'nin atanmasıyla birlikte EFI, müşterilerin Türkiye'de yeni işaret ve grafik üretimi fırsatları geliştirmesine yardımcı olmak üzere yerel iş ortaklarıyla yakın işbirliğini hızlandırmaya devam edecek.
 
EFI’nin İstanbul'daki ofislerinde çalışan Nathalie, Xerox ile pazarlama ve hesap yönetimindeki çalışmaları dahil olmak üzere satış, strateji ve işletme yönetiminde kapsamlı bir deneyime sahiptir. Geçmişi onu, EFI’nin Türkiye'deki pazarı büyütme desteğinin önemli bir parçası haline getirmektedir.
 
EFI’nin Orta ve Doğru Avrupa, Ortadoğu ve Afrika inkjet satış direktörü Sidney Ouahnoun, “Nathalie’nin profesyonel geçmişi, güçlü satış, pazarlama ve ilişki oluşturma becerileri ile Türkiye'deki profesyonel baskı piyasası hakkındaki derin bilgisi; endüstri lideri UV, LED ve tekstil mürekkep püskürtmeli baskı teknolojileri portfolyomuz için EFI'nin pazara giriş stratejisinde izlediği olumlu bir rotadır" şeklinde ifade etmektedir. “Türkiye'deki müşterilerimizin daha fazla iş baskısı yapacağından ve bunu EFI ürünlerini kullanarak daha da karlı biçimde gerçekleştireceğinden emin şekilde üstleneceği önemli rolden fayda sağlayacak.”
 
Akıcı bir şekilde Türkçe, Fransızca ve İngilizce konuşabilen Nathalie EFI'ye, firmanın Türkiye operasyonları için strateji ve iş geliştirme müdürü olarak üç yılını geçirdiği uluslararası perakende pazarlama hizmetleri devi Altavia'dan gelmektedir. Önceki deneyim geçmişinde, pazarlama ve idari hesap müdürü olarak Fransa'daki Xerox'ta geçirdiği altı yıl da vardır. Xerox ile geçirdiği süre boyunca Nathalie, satış hedeflerini karşılayan veya aşan güçlü bir başarı takip kaydına sahip kurumsal ve stratejik müşterilerle çalışmıştır.
 
Nathalie 2005 yılında Strasbourg'daki Robert Schuman Üniversitesi'nden Ekonomi ve Hukuk dalında lisans derecesiyle mezun olup, sonraki sene Strasbourg İşletme Okulu'ndan Yönetim ve Pazarlama dalında bir MBA derecesi elde etmiştir.