Kariyer 03 AĞUSTOS 2009 / 12:20

Ebru Bekar, finans direktörü olarak Olympus Türkiye’de

Olympus Türkiye’nin Finans Direktörlüğü’ne Ebru Bekar getirildi.

Olympus Türkiye’nin Finans Direktörlüğü’ne Ebru Bekar getirildi.


Olympus İstanbul A.Ş'nin kurulması ile birlikte yeni görevine başlayan Ebru Bekar, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Kariyerine ilk olarak PricewatehouseCoopers'da denetim bölümünde başlayan Bekar, şirketin İstanbul ofisinde müdür yardımcılığına kadar yükseldi. Sonraki dönemde şirketin İngiltere'deki Londra ve Birmingham ofislerinde 2 yıl süreyle Denetim Müdürlüğü görevinde bulundu.

Bekar, Türkiye'ye döndükten 2003-2006 yılları arasında Grundfos firmasında Finans Müdürlüğü yaptı. Son olarak sağlık sektöründe faaliyet gösteren Amerikan ilaç şirketi Bausch & Lomb şirketinde Finans Direktörü olarak çalışan Bekar, yeni göreviyle Olympus'un tüm iç kontrol prosedürlerinden ve finansal raporlama alt yapısının oluşturulmasından sorumlu olacak.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun