Kariyer 19 ŞUBAT 2015 / 11:46

David S. Rose Startup Turkey'deki yerini aldı

Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum tarafından 26-28 Şubat tarihlerinde yedincisi düzenlenecek olan Startup Turkey konferansına yeni bir isim katıldı.Üç gün boyunca Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta 700 katılımcı, 150'den fazla yatırımcı ve 100'ü aşkın girişimciyi ağırlayacak olan 7. Startup Turkey, küresel düzeyde internet girişimciliğine ve yeni ekonomiye yön veren konuşmacılarıyla 26-28 Şubat tarihlerinde bir kez daha sektörün nabzını tutacak. Bugüne kadar üzerine 1.8 milyar dolarlık yatırım yapılan Gust.com’un CEO'su ve Angel Investing (Melek Yatırımcılık) kitabının yazarı David S. Rose, TEB Özel Bankacılık sponsorluğuyla konferansın konuşmacı listesinde yerini aldı.

Gust.com’un kurucusu ve Angel Investing kitabının yazarı David S. Rose, konferansta konuşmacı olarak yer alacak isimlerden biri. Rose, melek yatırımcılıkla ilgili temel kavramlara yer vereceği konuşmasında, aynı zamanda girişimleri değerlendirmenin püf noktalarına, değerleme ve exit stratejilerine dair de görüşlerini sunacak. Dünyaca ünlü risk sermayesi şirketi 500 Startups’ın ortaklarından Sean Percival ve Aramex kurucusu, Wamda Capital Yönetim Kurulu Başkanı Fadi Ghandour etkinliğin öne çıkan isimlerinden. Japonya'nın en büyük hızlandırıcısı Samurai Incubation'un kurucusu Kentaro Sakakibara, San Francisco’da girişim ve yatırım faaliyetlerini başarıyla sürdüren WebAction’ın CEO’su Ali Kutay ve Yazar & Editör Elmira Bayrasli da merakla beklenen konuşmacılar arasında.

Avrasya’nın en büyük internet konferansına konuşmacı olarak konuk olan diğer sektör liderleri ise şöyle:, MEF Üniversitesi’nden Prof. Erhan Erkut, Yemeksepeti’nin kurucularından Nevzat Aydın, Girişimcilik Vakfı kurucusu Sina Afra, Naspers E-ticaret Strateji Başkanı Sebastiaan Vaessen, CCC Fund Sınırsız Sorumlu Ortağı Vitaly M. Golomb, Cross Border Angels Kurucu Ortağı Kaushal Chokshi, HP Giyilebilir Teknolojiler Başkanı Sridhar Solur ve Wayra UK Direktörü Gary Stewart.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun