Kariyer 18 EYLÜL 2012 / 15:25

Datateknik Yönetim Kurulu Başkanı Tümer Kaya oldu

Datateknik Yönetim Kurulu Başkanı Tümer Kaya oldu

1989 yılında kurulan ve sürekli büyüyerek Türkiye’nin lider sistem entegratörü olan Dateteknik, 2011 yılından bugüne sürdürdüğü yeniden yapılanma sürecinde yeni yönetim kurulunu seçti.Kamu, savunma sanayi ve güvenlik, telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Datateknik, Temmuz ayında dönemin Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç'un vefatıyla sarsılmıştı.

10 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen toplantı sonucunda Yönetim Kurulu Başkanı Tümer Kaya olurken Datateknik’in yeni vizyon ve gelecek dönem planlarının görüşülmesinin ardından alınan kararla yeni yönetim kurulu üyeleri Ümit Kabukçu ve Sefer Sezai Azaklı oldu.

İnterpromedya tarafından düzenlenen ve Türkiye Bilişim pazarını yansıtan en geniş kapsamlı araştırma olan ilk 500 Bilişim’e göre 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Datateknik, “Sistem Bütünleştirme Projeleri Yönetimi” alanında liderliğe oturmayı başardı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun