Kariyer 31 TEMMUZ 2012 / 14:22

Datateknik üst yönetim ekibini yeniden yapılandırıyor

1989 yılında bu yana Türkiye'de sistem entegratörlüğü yapan Datateknik,  Türkiye ve bölgede daha fazla söz sahibi olma adına atamalar gerçekleştirdi.Şirket, organizasyon yapısının ulusal ve uluslararası büyüme hedeflerine ve fırsatlara yanıt verebilmesi amacıyla üst yönetim ekibinde gerçekleştirdiği önemli atamalarla ekibini de güçlendirmeyi amaçlıyor. Datateknik bu doğrultuda Kemal Karabayır’ı Türkiye Genel Müdürü ve EMEA Satış Grup Başkanı ve Altuğ Alptekin’i EMEA Bölgesi Grup Operasyon Başkanı olarak atadığını duyurdu.

Teknoloji kariyerine Armada Bilgisayar’da ürün satış müdürü görevi ile başlayan Kemal Karabayır, sırasıyla Borusan Telekom’da kanal satış müdürü, stratejik müşteriler satış müdürü ve bölüm satış müdürü ve Vodafone Türkiye’de büyük holdinglerden sorumlu satış kıdemli müdürü kademelerinde çalıştı. Karabayır, Datateknik‘te EMEA Bölgesi Satış Başkanı olarak Sistem ve Altyapı Çözümleri, Yazılım ve Bulut Bilişimi, Profesyonel Servisler gibi alanların satış yapılandırmasından sorumlu olacak.

Altuğ Alptekin, daha önce Ericsson Türkiye'de network operasyon direktörü ve Fibercom’da servis operasyon direktörü olarak görev aldı. Operasyon Grup Başkanı olarak atanan Alptekin, saha kurulum ve bakım hizmetlerinin işletilmesinden, operasyonel satın alma, maliyetlendirme ve risk yönetiminin sağlanmasından, alt yüklenici ve iş ortaklarıyla ilgili yürütülen sürecin takibinden, proje yönetim ofisinin koordinasyonundan ve lojistik faaliyetlerden sorumlu olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun