Kariyer 16 MAYIS 2016 / 12:53

Dassault Systèmes'de yeni atama

Dassault Systèmes, Elif Gürdal'ın yeni Türkiye Ülke Lideri, İş Geliştirme ve Satış Direktörü olarak atandığını duyurdu.

Elif Gürdal, 3DEXPERIENCE platformunun benimsenmesi sürecini hızlandırmak ve Dassault Systèmes Türkiye'nin tüm unsurlarının yönetimi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak. 

Gürdal'ın, Dassault Systèmes’in Türkiye ofisinin uzun vadeli stratejisini oluşturma ve geliştirme, tüm iş ortaklarıyla ve müşterilerle stratejik ilişkileri güçlendirme, firmanın pazardaki farkındalığını artırma ve yerel seviyede ayak izini genişletme gibi görevleri olacak. Gürdal ayrıca, Dassault Systèmes'in Türkiye Direkt Satış Kanalı’ndan sorumlu olacak ve günümüzün global ekonomisinde etkili bir şekilde rekabet edebilmeleri için müşterilerine, ürünlerini, içeriklerini, hizmetlerini ve çalışma modellerini hızlı bir şekilde dönüştürmelerinde yardımcı olacak.
ETİKETLER : dassault systemes
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun