Kariyer 30 TEMMUZ 2012 / 15:20

Cüneyt Kırlar kurumsal risk hizmetleri liderliğine getirildi

Şirketlere iç denetim, iş süreci, bilgi teknolojileri, operasyonel ve finansal risk konularında danışmanlık hizmeti veren Deloitte Türkiye, Cüneyt Kırlar'ı kurumsal risk hizmetleri liderliğine getirdi.Deloitte Türkiye’de 2006’dan bu yana ortak olarak görev yapan Cüneyt Kırlar, profesyonel iş yaşamına 1993’te Yapı Kredi Bankası’nın bilgi teknolojileri şirketi olan Bilpa’da yazılım geliştirme uzmanı olarak başlamış, 1993 - 2006 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası Teknoloji Yönetimi’nde ve Yapı Kredi’ye hizmet veren teknoloji şirketleri Bilpa ve Yapı Kredi Teknoloji’de çeşitli alanlarda yöneticilik görevleri yapmıştı.

2006 yılında katıldığı Deloitte Türkiye’de, bilgi ve teknoloji risk hizmetlerinden sorumlu ortak olan Kırlar, Deloitte Türkiye’nin BT Yönetimi, BT Denetimi, Bilgi Güvenliği Yönetimi ve Sözleşmelerde Risk ve Uygulamada Uyum hizmet alanlarına liderlik etti. Kırlar, kurumsal risk hizmetleri liderliğine getirildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun