Kariyer 01 ARALIK 2015 / 16:30

CMC kadrosunu Melih Ünsal ile güçlendirdi

Türkiye’nin dış kaynak çağrı merkezlerinden CMC’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Direktör görevine Melih Ünsal getirildi.

Yakın zamanda Avrupa’nın en büyük fonlarından birine satışı gerçekleşen CMC ailesine son olarak katılan isim, 9 yıla yaklaşan deneyimi ile Melih Ünsal oldu. Ünsal, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Direktör olarak görev yapacak.

Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Melih Ünsal, yüksek lisans eğitimine Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde devam etti. İlk pazarlama ve satış deneyimlerini Turkcell Kurumsal Çözümler Merkezi’nde Satış Koordinatörü olarak edindi. 3 yıl sonra Bank Asya’da Satın Alma Departmanı’nda Satın Alma Uzmanı olarak görev alan Ünsal, Ürün ve Pazarlama Bölümü’nde Mortgage Ürün Yöneticisi olarak görevlerine devam etti. Ünsal, CMC ekibine katılmadan önce, Vodafone’da Kurumsal İşletmeler Bölümü Finans Segmenti Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun