Kariyer 01 NİSAN 2013 / 10:10

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır oldu

CMC’nin yönetimini sektörün deneyimli isimlerinden Tolga Başarır üstlendi.CMC’de Genel Müdürlük görevini üstlenen Tolga Başarır, CMC’nin bugün 80’den fazla iş ortağına İstanbul, Malatya ve Şanlıurfa’daki beş ayrı konumda hizmet sunduğunu hatırlatarak, hızla gelişen çağrı merkezi sektörünün öncü ve yenilikçi kurumları arasında bulunduğunu söyledi:
“Hedefimiz, CMC’nin bugün bulunduğu konumu daha da ileriye taşımak olacak. 2005 yılındaki 120 kişilik çalışan sayımız, bugün 4.000’in üzerine yükselmiş bulunuyor. 2013 yılında yüzde 25 büyümeyi, toplam çalışan sayımızı 5.000 kişi seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz. CMC’de görev yapan, hepsi birbirinden değerli çalışma arkadaşlarımla birlikte inovatif ve vizyoner bakışımızı devam ettirerek hizmet sunduğumuz firmalara ve sektörümüze değer yaratmayı sürdüreceğiz. ISS Türkiye ve CMC’nin engin birikiminden aldığımız güçle, hedeflerimizin ötesine ulaşan bir performans sergileyeceğimizi öngörüyorum.”

Tolga Başarır'ı tanıyalım

Tolga Başarır, California State University’de mühendislik eğitimi aldı. Sonrasında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Tolga Başarır, sırasıyla, Arthur Andersen’da denetçi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nda finans direktörü ve ISS Global’de şirket satın almalardan sorumlu direktör ve Orta Avrupa Bölgesi proje müdürü pozisyonlarında görev üstlendi. Başarır, CMC'de Genel Müdürlük görevini üstlenmeden önce şirket bünyesinde Destek Departmanlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.
YORUMLAR
GÖKHAN KELEŞ 16 MART 2014 / 10:43 0 0
Müdürüm Malatya CMC çağrımerkezinde engelliye psikolojik mobbing yapılıyor.Malatya'ya her gelmenizde sizinle konuşmaya çalıştım.Umut Türk mani oldu.Şu anda şirket içindeki ufak bir tartışmadan iş aktimin fesih edildiğini söylediler.Bu mesajı dikkate alırsanız memnun olurum.
orhan coşkuner 20 ŞUBAT 2014 / 12:34 0 0
sayın müdürüm ben kayseriden bir bayım biraz sıkıntılarimiz var
bu konu ile illenmenini rica ederim
Gökhan KELEŞ 08 ARALIK 2013 / 20:49 0 0
Sayın genel müdürüm hayırlı olsun.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun